Quarto 01
Το ξενοδοχείο Quarto 01 Montes Claros διαθέτει επίσης χώρος στάθμευσης.
Μουσείο Regional do Norte de Minas απέχει 950 μέτρα από αυτόν τον ξενώνα, ενώ Shopping Popular de Montes Claros βρίσκεται σε απόσταση 16 λεπτών με τα πόδια. Folclorico Museum απέχει επίσης περίπου 2 χλμ. από αυτό το φιλόξενο ξενοδοχείο. Για όσους έρχονται από μακριά, το αεροδρόμιο Μόντες Κλάρος απέχει 10 λεπτά οδικώς.
Μπορείτε να περπατήσετε 5 λεπτά μέχρι το Aroma Restaurante ή να φάτε στο Bar Kentura Kente, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με τα πόδια.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόσο μακριά είναι το κέντρο της πόλης από τo ξενοδοχείο Quarto 01;
Θα χρειαστούν 25 λεπτά με τα πόδια από τo ξενοδοχείο Quarto 01 μέχρι το κέντρο της πόλης. - ✈
Πού βρίσκεται το πλησιέστερο στο φιλόξενο ξενοδοχείο Quarto 01 αεροδρόμιο;
Το αεροδρόμιο Μόντες Κλάρος βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από το φιλόξενο ξενοδοχείο Quarto 01. - 🚗
Μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά σε τo ξενοδοχείο Quarto 01;
Τo ξενοδοχείο Quarto 01 παρέχει χώρος στάθμευσης. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο στο φιλόξενο ξενοδοχείο Quarto 01;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του το φιλόξενο ξενοδοχείο Quarto 01 στις 11:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε ξενώνας;
Οι τιμές στο ξενώνας ξεκινούν από 17$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου.